Hej Kära vänner!
Något mycket märkligt har hänt, kan inte fatta det själv.
Jag som hur många gånger som helst skrivit här på bloggen att jag inte är någon träningsmänniska och det är jag fortfarande inte. Men vet ni vad som har hänt två dagar i rad har joggingskorna åkt fram och jag och två och döttrarna har sprungit en runda i elljusspåret. Kanske händer det aldrig igen, men jag tror nästan det för det var något av det roligaste jag har gjort.
Jag kunde nästan inte hålla mig för skratt när jag tänkte på hur bisarrt det var, lilla jag i joggingspåret, ja det är skrattretande., men skoj hade vi. tur att det var mörkt så ingen såg oss.
Här kommer vi beach 2012.
Kram
Hanna
Hej Hanna.
SvaraRaderaJa det där låter ju kanon, får man säga, roligt att springa, tänk om jag tyckte det, vem vet.............en dag............så kanske, ja Lycka till i fortsättningen då.
Och jag önskar dig ett gott nytt år, hela året då.
Kram Zara
Hej
SvaraRaderaLåter härligt! Jag är ingen träningsmänniska jag heller så det är verkligen bra gjort att komma ut och springa. Jag kan tycka om att promenera men springa bläää, bra gjort! Heja heja
Kram Marie
Ibland är det där oförväntade som blir det bästa♥..Kram Marie
SvaraRaderaHej! ja du det lät inte dumt beach 2012 :) så roligt att du tyckte om mitt inlägg :) fortsättning följer framåt..tänkte att en blogg kan ju egentligen innehålla allt möjligt.kramfrån Jessica
SvaraRaderaGott slut och GOTT NYTT ÅR 2012.
SvaraRaderaKram Lotta ♥
Beach 2012 är inte alls dumt att fundera på efter all julmat ;)
SvaraRaderaIbland blir det oväntade det mest lyckade.
Lycka till!
Kram Maria
Beach 2012 är inte alls dumt att fundera på efter all julmat ;)
SvaraRaderaIbland blir det oväntade det mest lyckade.
Lycka till!
Kram Maria
Så kul och härligt, jättebra jobbat.
SvaraRaderaKram Mamma C
Härligt! Kul att läsa om din förvåning...
SvaraRaderaLycka till
Kram
annika
Tack för titten! Nämen du ser,man kan väl ändra sig som min son sa till mej när det var bestämt att han skulle sova över hos mormor o morfar...Så svara han när jag pratde med honom...har ofta den meningen med mej i livet! Kram o lycka till gumman...♥
SvaraRaderaVad duktigt av dig att kuta runt lite. Skulle jag också vilja göra/kunna om det inte vore för den här värken.:-) Kram Stina
SvaraRaderaHärlig känsla=))
SvaraRaderaKram Hannis
Du ser..det är aldrig för sent att ändra sig...:) kanon tycker jag, kram
SvaraRaderaOj så duktigt! Heja dig:)
SvaraRaderaKram Susanne
så härligt att komma ut själv var vi äntligen utanför dörren och gick en runda i skogen
SvaraRaderakram
sandra
Heja på...hoppas du fortsätter i elljusspåret.
SvaraRaderakram!
Såna ryck får jag med ibland, gäller att hålla i så länge det går =)
SvaraRaderaHa det gott och akta så du inte får träningsvärk ;)
Kram Mia
Hej Hanna!
SvaraRaderaDet låter ju jättebra:)
Jag tycker det är kul att springa..när jag väl kommer ut i spåret;) Tyvärr brukar det gå ganska långt mellan gångerna, speciellt nu när det blir mörkt så tidigt på dagarna.
Ha en god fortsättning!
Kraam Jenny
Härligt Hanna, det låter toppen!
SvaraRaderaÖnskar dig ett gott slut på 2011.
Kram, Linda
Heja, heja bra gjort...nu har du fått blodad tand :)
SvaraRaderaKram och ett gott slut.
Stina
Tänk så mycket du har missat, som inte sprungit tidigare... :-D
SvaraRaderaKram, Monica
Heja, heja...bara och fortsätta, för det är ju så skönt och roligt!
SvaraRaderaKram!
Å vad duktigt, där skulle jag med behöva springa.
SvaraRaderaKram Lotta
Spring kan bli som ett gift vet du=) så du kanske blir en biten löpare. man är ju iallafall såååå nöjd när man gjort det. Kram och lycka till med fortsatt träning.
SvaraRaderaSå duktig du är! Kanske något jag borde göra också:)
SvaraRaderaHa det gott!
Kram Margot
Det låter ju jättebra med lite träning. Borde jag också göra.
SvaraRaderaKram
Marie
Vilken energi och så skoj att du gillar det också :)!!
SvaraRaderaHa ett fint slut på detta år..och Gott Nytt år!!!
Kramis sanne
Det är väl tur att man kan göra undantag ;) Du ska se att det blir en vana nu... Den har dock inte drabbat mig än...
SvaraRaderaKram Ullis